Windy dla niepełnosprawnych

Platformy przyschodowe

Rozwiązanie to jest zazwyczaj wybierane, kiedy brak jest miejsca na zastosowanie dźwigu osobowego bądź platformy pionowej.

W ofercie posiadamy kilka sprawdzonych modeli:

Dla toru prostego idealnie nadaje się platforma typu T100.

Dla toru z zakrętami lub ze spocznikiem idealnym rozwiązaniem jest platforma t80.

W obiektach gdzie liczy się minimalny rozmiar i komplaktowy wygląd polecamy platformę Ascendor PLG7

Platformy pionowe z szybem

W stałej ofercie posiadamy sprawdzony produkt Litewskiej firmy Barduva. Jest to typowa winda dla
osób niepełnosprawnych, która poza wysoką jakością wykonania charakteryzuje się stosunkowo niską ceną w porównaniu z produktami dostępnymi na rynku.

Jest to platforma śrubowa o udźwigu 400kg z
szybem montowanym miejscu użytkowania. Można ją montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz
budynków. Producent zapewnił bogatą paletę dodatków które znacznie zwiększają funkcjonalność i
walory wizualne oferowanego produktu

DSC01330

Platformy pionowe bez szybu

Platforma dla niepełnosprawnych KALI B ma głównie zastosowanie w miejscach użyteczności publicznej, obiektach prywatnych, jak i wszędzie tam, gdzie jest konieczność likwidowania barier architektonicznych. Można ją montować zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków. Rozwiązanie jest proste i sprawdzone, dzięki czemu również bardzo ekonomicznie. Produkt zabezpieczony antykorozyjnie, pozwala na umiejscowienie dojść z trzech stron w dowolnej konfiguracji otwierania bramek. Kali B posiada bardzo bogaty wybór dodatków co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Barduva Rb 100. To platforma bardzo zbliżona ideowo to Kali B, różni się jednak kilkoma detalami. Przede wszystkim napęd pasowy zamiast śrubowego powoduje płynniejszą jazdę platformy. Platforma jest przeszklona dzięki czemu wizualnie jest znacznie „lżejsza” i doskonale wpisuje się w nowoczesną estetykę takich obiektów jak hotele czy galerie handlowe.